gaim-libnotify - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Only new conversations
pl: Tylko nowe rozmowy

en: Ignore events from blocked users
pl: Ignoruj zdarzenia od zablokowanych osób

en: Buddy signs on
pl: Znajomy zalogował się

en: Show
pl: Pokaż

en: %s signed on
pl: %s zalogował się

en: %s says:
pl: %s powiedział:

en: Displays popups via libnotify.
pl: Wyświetla powiadomienia przy użyciu biblioteki libnotify
